Stand-up w Wierzchosławicach: Michał Kutek, Mateusz Petryka
access_time 2018-12-10 04:57:00
Stand-up No Limits wraz z Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią dla was Michał Kutek i Mateusz Petryka.

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Mateusz Petryka - Jeśli emocje wywoływane przez sztukę stanowią impuls pobudzający do refleksji, to należy pamiętać, że wśród nich znajdują się także: rozbawienie, euforia i wszystkie pokrewne zawierające się w domenie komedii. W stand-upie odnajduję przestrzeń do nieskrępowanych rozważań nad całym obszarem rzeczywistości z wykorzystaniem wyżej wymienionych elementów. Co oczywiści nie zabrania sięgać po inne konwencje, splatać ich, mieszać niczym życie ugniatające błotnistą papkę kolei losu.

19.12.2018, godz. 20:00
Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach, ul. Wierzchosławice 39a, Wierzchosławice

Bilety dostępne w lokalu oraz on-line.
20zł przedsprzedaż / 30zł w dniu wydarzenia.

Komentarze...