Ruszyła loteria podatkowa. Do wygrania samochód
access_time 2019-05-15 05:27:00
Samochód osobowy Opel Corsa i dziesięć rowerów szosowych – to nagrody, jakie czekają na zwycięzców loterii podatkowej „Rozliczanie PIT-u w Tarnowie się opłaca”. Udział w loterii można zgłosić do 31 sierpnia.

Przypomnijmy, celem loterii jest zachęcanie mieszkańców Tarnowa i okolicznych gmin do rozliczania podatku PIT w Tarnowie. W zamian, osoby rozliczające się na terenie Gminy Miasta Tarnowa mają możliwość wzięcia udziału w loterii podatkowej i losowaniu atrakcyjnych nagród.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii? – wystarczy do 31 sierpnia br. wypełnić formularz elektroniczny zamieszczony na stronie www.loteriatarnow.pl lub tradycyjny formularzw jednym z dziesięciu Punktów Obsługi Loterii, zlokalizowanych na terenie miasta. – Mamy nadzieję, że organizowana loteria pozwoli nam w sposób realny zwiększyć wpływy z tytułu rozliczania podatku PIT. To bardzo ważne, gdyż płacąc podatki w miejscu zamieszkania nie tylko wspieramy rozwój tego miasta, ale wpływamy także na poprawę jakości życia jego mieszkańców. Serdecznie zapraszam do udziału w loterii i życzę powodzenia – mówi dyrektor Wydziału Podatków i Windykacji w Urzędzie Miasta Tarnowa Marek Witek.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, zamieszkują na terenie Gminy Miasta Tarnowa oraz w okresie od dnia 1 stycznia – 30 kwietnia br. złożyły deklarację podatkową PIT za rok 2018, w której wskazały Gminę Miasta Tarnów jako swoje miejsce zamieszkania, a także do 31 sierpnia br. zgłosiły się do loterii, zgodnie z warunkami określonymi w jej regulaminie. – Mając na uwadze względy etyczne, z loterii zostali wykluczeni pracownicy organizatora loterii, pracownicy Urzędu Miasta Tarnowa oraz członkowie ich najbliższych rodzin. Zależało nam bowiem na tym, aby wynik loterii nie budził jakichkolwiek wątpliwości co do uczoności jej przebiegu – dodaje Marek Witek.

Losowanie nagród odbędzie się 9 września br. o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej, natomiast wręczenie nagród planowane jest na przełom września i października br.

Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii są dostępne na stronie www.loteriatarnow.pl.

Komentarze...