Studencka Noc Filmowa [KONKURS]
access_time 2019-05-14 13:58:00
Nieprzespana noc powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości, kino Cinema3D zaprasza na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Studencka Noc Filmowa (Juwenalia 2019)
Start imprezy: 16 maja, godz 17:30

Program:

17:30 – Oficjalne Otwarcie z udziałem Prezydenta Miasta i Rektorem Uczelni
18:00 - Stand’ up Wojciech Pięta
19:15  - Maraton filmowy 
Zagramy 2 mega hity: |  Hellboy | john Wick 3 PREMIERA 
Wersja: 2D | 
Cena biletu - 20 zł

HELLBOY

USA / 120 min / Akcja, Fantasy / 2019

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

 

JOHN WICK 3

USA / 120 min / Akcja / 2019

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca? Bądźmy poważni.

 

CENNIK BILETÓW

Normalny - 20 zł
Ceny biletów obowiązują na cały maraton.
Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online
Informujemy,  że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

UWAGA KONKURS!

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na "Studencką Noc Filmową"?

Wejdź na naszą stronę na Facebooku. Oznacz z kim chciałbyś pójść, a w komentarzu pod postem konkursowym dokończ zdanie: Juwenalia to najlepszy czas na… Zwycięży najbardziej kreatywna odpowiedź.

Macie czas do 15 maja, do północy.

Powodzenia!

Komentarze...