Do teatru za 350 groszy
access_time 2019-05-16 05:47:00
Bilet do teatru za zaledwie 350 groszy? Taką propozycję mają dla chętnych teatry w całej Polsce w ramach Dnia Teatru Publicznego. Bilety w tej cenie będzie można również nabyć do tarnowskiego „Solskiego”, gdzie w niedzielę o godz. 19.00 będzie można zobaczyć spektakl „Tango” Sławomira Mrożka.

Sprzedaż biletów na spektakl będzie odbywać się wyłącznie w kasie teatru. Rozpoczęcie sprzedaży zaplanowano 18 maja o godz. 17.00. Na to wydarzenie nie można dokonywać rezerwacji miejsc. Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety.

„Tango" Mrożka to klasyka polskiej literatury spod znaku absurdalnego humoru. Rodzina w dramacie Mrożka to soczewka, w której odbijają się wciąż aktualne niepokoje, napięcia, międzypokoleniowe konflikty i mechanizmy historii. W niedzielny wieczór na scenie tarnowskiego teatru będzie można zobaczyć: Matyldę Baczyńską, Dominikę Markuszewską, Ewę Sąsiadek, Filipa Kowalczyka, Ireneusza Pastuszaka, Mariusza Szaforza, Tomasza Wiśniewskiego. Przedstawienie reżyseruje Edward Wojtaszek.

Dodajmy, że Dzień Teatru Publicznego organizowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji Instytutu Teatralnego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Fot. P. Topolski

Komentarze...