Kompletnie pijana pojechała odebrać dziecko ze szkoły
access_time 2019-11-20 04:18:00
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 38-letnia kobieta, która mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie, wsiadła za kierownicę samochodu i pojechała odebrać dziecko ze szkoły. Po drodze straciła jednak panowanie nad autem i rozbiła się na ogrodzeniu prywatnej posesji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 listopada około godz. 13.30 w miejscowości Luszowice. Jak ustalono, 38-letnia kobieta godzinę wcześniej wyjechała z miejsca zamieszkania. Wsiadła za kierownicę volkswagena passata swojego męża i pojechała odebrać dziecko ze szkoły. W pewnym momencie straciła jednak panowanie nad pojazdem i uderzyła w metalowe ogrodzenie prywatnego terenu. Czujny świadek zdarzenia wyciągnął kobiecie kluczyki ze stacyjki pojazdu i zaalarmował służby. Na miejsce skierowani zostali policjanci z lokalnej drogówki oraz karetka pogotowia. Od kierującej volkswagenem wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu. Została poddana badaniu stanu trzeźwości, które wykazało, że miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 38-latka nie odniosła poważnych obrażeń.

Kobieta wkrótce usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A