Kino Cinema3D jednak nadal zamknięte
access_time 2020-07-03 11:11:00
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, kino Cinema3D nie zostanie otwarte 3 lipca. Zarząd sieci poinformował, że powodem decyzji jest przesunięcie premier filmowych.

Po trwającej ponad trzy miesiące przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, 3 lipca miało zostać otwarte kino Cinema3D w Tarnowie. Właściciel multipleksu zdecydował jednak, że kino pozostanie zamknięte. Powodem jest przesunięcie premier filmowych.

- W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych Zarząd Cinema3D. zdecydował, że kino sieci Cinema3D w Państwa mieście nie wznowi działalności 3 lipca. O planowanej dacie otwarcia multipleksu, poinformujemy w kolejnych komunikatach -  informuje Natalia Kaleta-Nguyen, PR manager sieci kin Cinema 3D.

Przypominamy, że od 6 czerwca działa już tarnowskie kino Marzenie. Przez cały weekend na srebrnym ekranie będzie można zobaczyć dwa filmy: przygodową animację "Sonic. Szybki jak błyskawica" (godz. 17)  i romans "Coś się kończy, coś zaczyna" (godz. 19). Od 19 czerwca otwarte na widzów jest również kino Millennium, gdzie w weekend można oglądać bajkę o krowie, która marzy, by zostać gwiazdą muzyki "Klara Muu!" (godz. 17) i komedię romantyczną "#tuiteraz" (godz. 19.15).

O planowanym terminie wznowienia działalności kina Cinema3D poinformujemy Was na bieżąco.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A