Zadyma na A4. Kibole urządzili sobie ustawkę
access_time 2020-07-26 08:35:00
W sobotnie popołudnie na autostradzie A4 Kraków – Rzeszów, w okolicy Brzeska, doszło do kibolskiej ustawki. W internecie zamieszczono wideo z zadymy. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o bijatyce, ale gdy patrol dotarł na miejsce, nikogo już nie było i ruch odbywał się normalnie.

Wideo nagrał Patryk Tomczyk, piłkarz V-ligowego Sokoła Maszkienice, który akurat tamtędy przejeżdżał. W internetowych komentarzach pojawiły informacje, że w ustawce wzięli udział kibole Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola z pseudokibicami Resovii Rzeszów i JKS Jarosław.

- Skierowane zostały patrole policyjne z Krakowa. Kiedy dotarły na miejsce, nikogo tam nie było. Osoby biorące udział w zdarzeniu zdążyły się ulotnić. Musiało to trwać bardzo krótko. Sprawdzono cały rejon, nadal będziemy tropić po trasie - powiedział Sportowym Faktom st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

Ustawka kibiców na autostradzie Kraków - Rzeszów na wysokości Brzeska! #kibole #ustawka @K_Stanowski @BoniekZibi @FutMal_pl pic.twitter.com/QKonMVaFKr

— Patryk (@ziomek9mc) July 25, 2020

 

Fot. Screen

Komentarze...