Trwa rekrutacja na studia w Akademii Tarnowskiej
access_time 2023-06-07 11:11:00
1 czerwca ruszyła rekrutacja na studia w Akademii Tarnowskiej. Potrwa do 21 lipca. Absolwenci szkół średnich mogą w tym roku wybierać spośród 27 kierunków na studiach: licencjackich, inżynierskich i jednolitych magisterskich.

Na chętnych czeka ponad 2300 miejsc, w tym 1730 na bezpłatnych studiach dziennych. Druga tura rekrutacji potrwa od 1 do 15 września, a uzupełniająca od 24 do 26 września.

- Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz kierunków do wyboru, który ciągle poszerzamy i udoskonalamy. Rok temu uruchomiliśmy prawo, a w tym chwalimy się dwiema nowościami: psychologią i technologią i zarządzaniem produkcją - mówi rektor AT, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. uczelni.

- Bogata oferta dydaktyczna to nie wszystko. Studia w Akademii Tarnowskiej to bowiem także możliwość korzystania z nowoczesnej bazy dydaktycznej, naukowej oraz sportowej. Innym naszym atutem jest bliskość i zwarty, zlokalizowany w centrum Tarnowa kampus oraz możliwość zagranicznych wyjazdów, m.in. dzięki programowi Erasmus+ - przekonuje rektor.

Wysokość stypendiów jest ustalana indywidualnie, a jego maksymalna wysokość w przypadku korzystania z wszystkich źródeł wsparcia może sięgnąć nawet 3,5 tys. zł miesięcznie.

Rekrutacja prowadzona jest poprzez stronę rekrutacja.anstar.edu.pl w ramach systemu Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów. Można na niej znaleźć wszystkie informacje dotyczących naboru, a także pełną ofertę uczelni. Dodatkowo w drugiej połowie czerwca uruchomiony zostanie stacjonarny punkt informacji dla kandydatów w gmachu głównym Akademii (budynek A), w którym również będzie można załatwić wszystkie formalności.

Opłata rekrutacyjna wynosi w tym roku 85 zł na większość kierunków, z wyjątkiem pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej i psychologii. Rekrutujący się kandydaci muszą w tym wypadku zapłacić 100 zł.

ac / AT /  fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821