Wygraj kłódkę miłości! (KONKURS)
access_time 2015-02-07 08:17:19
Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla Czytelników konkurs, w którym są do wygrania kolorowe kłódki z imionami zakochanych i ważnymi dla nich datami ufundowane przez firmę "exclusiveGraw".
Zapraszamy do zabawy i walentynkowego konkursu z portalem Tarnów.Net.PL oraz z firmą exclusiveGraw (ul. Szkotnika 25). Dla 5 par przygotowaliśmy kłódki, na których wygrawerowane zostaną imiona zakochanych oraz ważne dla nich daty. exclusiveGraw oferuje trofea sportowe i biznesowe, upominki na każda okazję (w tym kłódki miłości) oraz grawerowanie 3D. Zakochani swoje kłódki będą mogli powiesić na "Moście Zakochanych" jako symbol wiecznej miłości. Most znajduje się nad potokiem Wątok i łączy ulicę Szewską z ulicą Przesmyk. Jest integralną częścią odnowionych bulwarów wzdłuż ulicy Nadbrzeżnej, które po renowacji stały się wizytówką miasta. Żeliwne barierki kładki zdobi już kilkadziesiąt kłódek z imionami zakochanych. Ścieżka jest atrakcją przygotowywaną przez "Zakochanych w Tarnowie" dla wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających miasto.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila na adres: konkurs@tarnow.net.pl, w temacie wpisując "Most Zakochanych", a w treści imię, nazwisko oraz telefon. Na maile czekamy do poniedziałku (9.02) do godz. 17.
Komentarze...