Poznajmy się Mamo! Spotkanie dla przyszłych mam
access_time 2014-11-27 09:06:04
Przygotowanie do pierwszego spotkania z dzieckiem, znaczenie bliskości w kontaktach z maluszkiem - tym, m.in. zagadnieniom poświęcone będzie spotkanie w tarnowskiej Cafe Mama. Na imprezę organizatorki zapraszają wszystkie zainteresowane tematyką przyszłe mamy.
- W czasie spotkania porozmawiamy: o kontakcie z dzieckiem w czasie ciąży – jak nawiązać kontakt, czemu to służy, o rozmowach przez brzuch - czy to możliwe i czy warto, o przygotowaniu praktycznym do spotkania – wyprawka, torba do porodu, o pierwszym kontakcie z dzieckiem – znaczenie kontaktu, STS, kangurowanie, o karmieniu piersią – poznawania się ciąg dalszy, znaczenie i pozytywne aspekty, o noszeniu i chustonoszeniu – gdy już znacie się z maluszkiem bardzo dobrze, ciąg dalszy bliskości - mówią organizatorki. Zajęcia poprowadzą:
  • Katarzyna Nosal - doula, członkini Stowarzyszenia DOULA w Polsce Goście specjalni:
  • Alicja Broda – położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny
  • Wiesia Kobis - chustomama - W Chuście w Tarnowie. Zapisy na spotkanie, które odbędzie się 3 grudnia (godz. 11-13) przyjmowane są pod adresem: nosalkatarzyna@gmail.com, tel: 508 816 080 lub w Cafe Mama - kawiarnia dla dużych i małych. Koszt 20zł/osoba.
  • Komentarze...