W piątek koncert rapera AK-47 (KONKURS)
access_time 2014-10-21 10:13:49
W piątek, 24 października, o godz. 20, w Pretekst MusicClub, będziemy mogli usłyszeć debiutującego rok temu z albumem "Autopsja" i w przeddzień premiery albumu "Pierwszy dzień w piekle", rapera o pseudonimie AK-47.
Data: 24 października, godz. 20:00 Miejsce: Pretekst MusicClub Ceny biletów: Bilety: 15 zł do nabycia w sklepie 3maj Fason oraz w dniu koncertu na bramce w cenie 20 zł AK-47 właściwie Adam Kubiak (ur. w Poznaniu) - polski raper. Muzyk zadebiutował wydanym 14 września 2013 roku albumem pt. Autopsja. Utrzymany w stylistyce hardcore rapu materiał wydała oficyna Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz - MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS) . W ramach promocji do pochodzących z album utworów "Gorillo in the Jungle", "Nerwobóle" i "Znów igrasz z losem" zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski Wstęp na koncert od 16 roku życia. Więcej informacji kliknij TUTAJ.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się w piątek, 24 października o godz. 20:00 w Pretekst MusicClub. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "AK-47"
Komentarze...