Spektakl "Kolega Mela Gibsona" (KONKURS)
access_time 2014-05-06 14:57:50
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj, 6 maja, o godz. 18.00, spektakl pt."Kolega Mela Gibsona" w reż. Tomasza Piaseckiego. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Wtorek, 6 maja o godz. 18:00 Miejsce: Tarnowski Teatr Cena biletu: Bilety: 25 zł Kolega Mela Gibsona w reż. Tomasza Piaseckiego to relacja aktora opowiadającego o swej wyboistej drodze artystycznej i życiowej, w której otarł się o wielkość (spotkanie Mela Gibsona , entuzjastycznie przyjęta rola w klasycznej sztuce „Cyrano de Bergerac”), ale i doznał bolesnego upadku (nieudany… napad na kantor). Bardzo dobry tekst Tomasza Jachimka, który z rozbrajającą niefrasobliwością i sporą dozą humoru ukazuje w krzywym zwierciadle różne cienie i blaski aktorskiego zawodu. Spektakl spotkał się ciepłym przyjęciem publiczności.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Kolega Mela Gibsona". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Kolega Mela Gibsona".
Komentarze...