"Tymoteusz wśród ptaków" (KONKURS)
access_time 2014-02-20 11:14:27
W niedzielę, 23 lutego, o godzinie 15:00 w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się spektakl dla młodych widzów pt. "Tymoteusz Wśród Ptaków".
Data: Niedziela, 23 luty o godz. 15:00 Miejsce: Duża Scena w Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety 18 zł, pakiet rodzinny (obowiązujący wyłącznie do 5 osób): pierwsze dwie osoby - po 18 zł, trzy kolejne osoby - po 15 zł. "Tymoteusz wśród ptaków" spektakl dla dzieci Teatru Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana z Bielska Białej. Zaskakująca historia Misia, który pewnego dnia postanawia zaopiekować się porzuconym... kukułczym jajkiem. Ten szalony pomysł spowoduje szereg zabawnych przygód z udziałem jego statecznego taty, rozśpiewanych ptasich przyjaciół i podstępnego lisa. Perypetie bohaterów ułożą się na scenie w zabawną, ale i pouczającą historię o istocie rodzicielskiej miłości. Inscenizacja z wielobarwną scenografią i klimatyczną muzyką z pewnością sprowokuje uśmiech na twarzach wielu młodszych i starszych widzów, a także dostarczy ważnych tematów do późniejszych rozmów w rodzinnym gronie. Jan Wilkowski powołał do życia postać Misia - Tymoteusza Rymcimci w latach 60. ubiegłego wieku. Cykl jego przygód, wystawianych na scenach lalkowych w całej Polsce to jedno z najciekawszych osiągnięć dramaturgii dziecięcej. Perypetie Tymoteusza nie straciły na aktualności.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl pt. "Tymoteusz wśród ptaków". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 21 lutego do godz. 10:00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Tymoteusz wśród ptaków". Zwycięzca konkursu : Anna Z. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A