Grzegorz Habel został nowym komendantem komisariatu policji Tarnów-Centrum
access_time 2016-02-17 10:55:00
Nadkomisarz Grzegorz Habel został powołany na stanowisko nowego komendanta komisariatu policji Tarnów-Centrum. Zastąpił na tym stanowisku nadkom. Jana Pytko, który odszedł na emeryturę.

W obecności Prezydenta Miasta Tarnowa – Romana Ciepieli, Wójta Gminy Lisia Góra – Arkadiusza Mikuły, Wójta Gminy Skrzyszów – Marcina Kiwiora, Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mirosław Moryl wręczył rozkazy personalne o odwołaniu z funkcji Komendanta Komisariatu Policji Tarnów-Centrum nadkom. Janowi Pytko oraz o mianowaniu na to stanowisko nadkom. Grzegorzowi Habel.

Ustępujący Komendant wstąpił w szeregi Policji w grudniu 1990 roku. Od samego początku związany z Wydziałem Ruchu Drogowego. Dziewięć lat później objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Ciężkowicach, skąd w czerwcu 2007 roku skierowany do prowadzenia największego Komisariatu w regionie.

Nadkomisarz Grzegorz Habel z Policją związany jest od 1995 roku. Pierwsze szlify zdobywał w Oddziałach Prewencji KSP Warszawa, następnie w Wydziale Prewencji w Brzesku, a później w Tarnowie. Od 2005 roku Kierownik Rewiru Dzielnicowych Sekcji Prewencji Komisariatu Tarnów-Centrum, w 2009 Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Tarnów-Zachód. Od 2012 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Na zdjęciu od lewej:  Jan Pytko oraz nowy komendant komisariatu policji Tarnów-Centrum Grzegorz Habel.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A