Zagrają dla małego Adasia
access_time 2016-04-08 08:00:00
Akcja "Pomoc dla Adasia” na Facebooku już zgromadziła ponad 15 tysięcy osób. Adaś Skrzypek zmaga się z chorobą SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Nasz mały przyjaciel dzielnie walczy, a środowisko sportowe Tarnowa chce mu w tej walce pomóc. Kuzyn Adasia jest zawodnikiem Szkółki Piłkarskiej KS Metal Tarnów, gdzie także czeka już miejsce dla dzielnego chłopca.

10 kwietnia 2016,  na hali sportowej Gumniska w Tarnowie Klub Sportowy oraz Szkółka KS Metal Tarnów wraz z rodzicami i sympatykami organizuje turniej charytatywny „Metalowe serce dla Adasia”. Gramy całą ekipą i zapraszamy KAŻDEGO do gry dla naszego małego wojownika.

Turniej ma charakter charytatywny i najwspanialszą nagrodą jest sam w nim udział. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa.  W trakcie turniejów przewidywane jest przeprowadzenie licytacji oraz zbiórki pieniężnej dla Adasia.

Do zlicytowania mamy już tak cenne przedmioty jak szalik najstarszego polskiego klubu piłkarskiego Pogoń Lwów, koszulkę wielokrotnego reprezentanta Polski, zawodnika Igloopolu Dębica i Legii Warszawa Leszka Pisza, czy też czapeczkę kolarską grupy Etixx-Quick Step z autografami kolarskiego Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego i Michała Gołasia. Licytowane będą także inne przedmioty czy też np. usługi fryzjerskie.

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę zarówno na boisku, jak i na trybunach licząc jednocześnie na szczodrość przybyłych kibiców dziecięcej piłki nożnej.

W turnieju udział potwierdziło obecnie już 16 drużyn.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Plan gier poszczególnych roczników:

9.00-11.00 – Orliki (zasady futsalowe)

11.00-13.00 – Żaki (zasady futsalowe)

13.00-15.00 – Skrzaty (zasady zmienione w oparciu o futsal)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A