Casting do filmu o żużlu
access_time 2016-04-18 08:00:00
Dorota Kędzierzawska będzie kręcić film dotyczący sportu żużlowego. Sporo zdjęć powstawać ma w Tarnowie i to tutaj ekipa szukać będzie aktorów, którzy w nim zagrają.

- Jesteśmy w trakcie przygotowań do filmu w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej, która latem tego roku realizowała będzie film fabularny "Żużel". Główne role w naszym filmie obsadzone będą debiutantami: główny bohater naszego filmu to młody chłopiec pomiędzy 16 a 21 rokiem życia. Oprócz ról pierwszoplanowych poszukujemy także pozostałej młodej obsady - dziewcząt i chłopców w takim samym przedziale wiekowym oraz małego chłopczyka w wieku od 4 do 6 lat - mówi Igor Leński, asystent reżysera.

- Wychodząc naprzeciw fanom czarnego sportu, organizujemy casting do filmu w Tarnowie. Odbędzie się on na tarnowskim Rynku, w namiocie Polski Światłoczułej, od wtorku 26 kwietnia, do piątku 29 kwietnia, od godziny 16:00 do godziny 18:00 każdego dnia. Zapraszamy dziewczęta i chłopców do przeżycia swojej przygody z filmem. Mile widziana umiejętność jazdy na motorze, ale nie jest to koniecznym wymogiem do udziału w castingu. Do castingu nie trzeba się wcześniej przygotowywać, prosimy jednak o ubranie góry stroju w kolorze ciemnym. Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie na casting zgody rodziców, którą załączam i której wzór będzie można pobrać na naszym fanpageu na Facebooku - dodaje.

Dodatkowe informacje o filmie pod adresem www.kidfilm.pl/speedway oraz na Facebooku www.facebook.com/zuzelfilm.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A