Organizm Krystiana Rempały będzie pobudzany
access_time 2016-05-24 10:37:00
Przebywający w jastrzębskim szpitalu po wypadku żużlowiec Unii Tarnów Krystian Rempała przeszedł kolejne badania. Jego organizm będzie pobudzany, efekty mogą być widoczne dopiero po tygodniach - poinformował prezes kluby Łukasz Sady na stronie internetowej Unii.

– Krystian Rempała został wczoraj zbadany i zdiagnozowany. Teraz organizm specjalną metodą będzie pobudzany. Trzeba jednak spokojnie czekać na rezultaty, nawet do kilku tygodni. Najważniejsze, aby w najbliższych dniach nie wystąpiły komplikacje, co jest podstawą.  W tej chwili za wcześnie jest by mówić o rokowaniach. Jest jednak szansa i wierzymy, że Krystian wygra ten wyścig – poinformował na oficjalnej stronie Unii Tarnów Łukasz Sady, prezes tarnowskiej spółki żużlowej. – Jeżeli pojawią się jakieś nowe informacje będziemy informować. Prosimy również o uszanowanie prywatności rodziny i modlitwę.

W poniedziałek do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju przyleciał prof. Jan Talar, który stał się sławny dzięki licznym przypadkom wybudzenia pacjentów ze śpiączki.

Fot. Janusz Gąciarz

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A