III Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w piłce nożnej
access_time 2016-06-14 13:50:00
W sobotę przy Zespole Szkół Sportowy w Tarnowie-Mościcach rozegrano Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w piłce nożnej.Turniej zakończył się sukcesem zawodników z Dębicy, drugie miejsce zająła drużyna z Tarnowa.

III Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w piłce nożnej odbywał się na obiektach sportowych Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie. Jego przeprowadzenie jest kontynuacją imprezy z lat wcześniejszych i powstaniem Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego. Patronat nad Turniejem objął Prezydent Miasta Tarnowa  Roman Ciepiela oraz Ryszard Niemiec – Prezes Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych – systemem „każdy z każdym”.

Następnie w zależności od miejsca w grupie uczestnicy rywalizowali o kolejne lokaty w Turnieju. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce - DAP Dębica
  • II miejsce - KS UNIA Tarnów ( I drużyna ZSSportowych)
  • III miejsce - Futsal Club z Veszprem (Węgry)
  • IV miejsce - WOSSM Kraków
  • V miejsce - KS Okocimski Brzesko,
  • VI miejsce - ZSSportowych (II drużyna)

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper KOSTKA - WOSSM Kraków. Królem strzelców turnieju został Jakub BUDZIOSZ - DAP Dębica.

Organizatorami Turnieju byli: Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej w Tarnowie.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A