Ruszyły zapisy do KANY na nowy rok szkolny
access_time 2016-06-21 08:00:00
Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na kursy i zajęcia w nowym roku szkolnym 2016/2017. Dla dzieci i dorosłych KANA proponuję m.in. naukę języków obcych. Dla młodzieży, oprócz języków, kursy przedmiotowe oraz przygotowanie do matury i egzaminów.

W celu dokonania rekrutacji należy pobrać, wypełnić i złożyć w sekretariacie KCEM KANA "Kartę zgłoszeniową". Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15 września 2016 roku.

Kursy odbywają się w grupach 12-osobowych, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców. Kadra KANY to pracownicy uczelni wyższych, nauczyciele szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz lektorzy posiadający międzynarodowe certyfikaty i mający doświadczenie w pracy jako lektorzy w krajach Unii Europejskiej.

Zajęcia trwają od września do czerwca. Rok szkolny podzielony jest na dwa semestry z przerwami na Boże Narodzenie, ferie zimowe i Wielkanoc.

Podział na grupy i terminy zajęć ustalane są z uczestnikami na pierwszych spotkaniach. Zajęcia dla uczniów odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Dodatkowe informacje na stronie kana.pl i pod numerem tel. 14 6 888-111.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A