Już jutro Dzień Otwarty Tarnowskiego Azylu
access_time 2016-08-05 08:00:00
Podczas akcji tarnowianie i mieszkańcy regionu będą mieli możliwość adopcji psów i kotów, którymi Azyl opiekuje się na co dzień, będą mogli też zapoznać się z działalnością Azylu oraz zobaczyć, w jakich warunkach na co dzień przebywają bezdomne zwierzęta.

- To impreza ważna i o dużym znaczeniu społecznym, oczywiście non-profit. Organizujemy ją, by uwrażliwić ludzi na los zwierząt, przedstawić zasoby Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie oraz zaprezentować stosowane przez nas praktyki postępowania z bezdomnymi zwierzętami – mówi Tomasz Gut, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, które zarządza Azylem.

- Tego dnia zapewniamy wszystkim bezpłatne porady weterynaryjne, możliwość zabaw z psami na ogrodzonym wybiegu oraz pokaz psich sztuczek i umiejętności – mówi Adrian Starzyk, kierownik Azylu.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, w tym konkursów, nagród i poczęstunku. Akcję będą wspierać na miejscu członkowie Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów Wataha oraz inne znane osoby.

Dzień Otwarty Tarnowskiego Azylu odbędzie się już jutro, 6 sierpnia w godzinach 10-14 na terenie Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie przy ulicy Komunalnej 31.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A