Wakacyjna Przyroda
access_time 2016-08-08 14:11:00
Jeszcze do końca sierpnia można wykonać zdjęcia i następnie zgłosić je do konkursu „Wakacyjna Przyroda”. Dla autorów najlepszych kadrów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. kamerki sportowe i sprzęt turystyczny. Najważniejszy warunek – zdjęcia muszą być wykonane na terenie Tarnowa lub w jego najbliższej okolicy.

Do konkursu może zgłosić się każdy, kto wykona fotografie o charakterze przyrodniczym lub krajobrazowym, zarówno te kolorowe, jak i czarno-białe. Pod uwagę będą brane tylko te zdjęcia – zgodnie z tytułem konkursu – wykonane podczas wakacji, od lipca do końca sierpnia.

Osoby, które chcą pochwalić się swoimi pracami mają na to czas do 30 września. Do zdjęcia w formacie 20x30 cm na papierze błyszczącym należy dołączyć: zgodę na wykorzystanie fotografii (w przypadku osób niepełnoletnich podpisaną przez osobę dorosłą) i zdjęcie w formie elektronicznej na informatycznych nośnikach danych. Prace można składać do 30 września w Wydziale Ochrony Środowiska magistratu. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, fotografie nie mogą być wcześniej publikowane.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A