Tarnów zaprasza na "Koralobranie"
access_time 2016-08-16 08:00:00
Już po raz trzeci mieszkańcy będą mogli wziąć udział w akcji Tarninowe Koralobranie. W programie znalazły się warsztaty koralowe, nauka zumby, a także konkurs na najsmaczniejszą kanapkę. Impreza będzie towarzyszyć piknikowi ekologicznemu, który odbędzie się 20 sierpnia w Parku Strzeleckim.

Każdy, kto tego dnia pojawi się w parku między godz. 10 a 18 będzie mógł samodzielnie wykonać tarninowe korale, a następnie zabrać je ze sobą do domu. Będzie także okazja, by nauczyć się tańczyć zumbę pod okiem instruktorów. Dla najmłodszych zaplanowano kampanię edukacyjną „Kaski i odblaski”. Posiadacze Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji premium, którzy zgłoszą się na miejskie stoisko, będą mogli odebrać specjalnie przygotowane dla nich upominki.

Organizatorzy liczą też na kreatywność mieszkańców, którzy wezmą udział w konkursie na zdrową letnią kanapkę. Uczestnicy, którzy chcą podjąć wyzwanie, powinni przynieść zdrowe produkty i kocyk, który posłuży im za stanowisko pracy. Dla autorów najsmaczniejszych propozycji czekają atrakcyjne nagrody.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A