Targi Inwestycyjne w Sali Lustrzanej
access_time 2016-10-17 07:00:00
Do jutra potrwają jeszcze zapisy na II Targi Aglomeracji Tarnowskiej. To propozycja dla inwestorów, deweloperów, architektów oraz o wszystkich zainteresowanych ulokowaniem inwestycji w Tarnowie lub okolicznych gminach. Podczas spotkania 21 października od g. 10 do 15 w Sali Lustrzanej będzie można poznać ofertę inwestycyjną, która obejmuje obszar o łącznej powierzchni niemal 780 hektarów.

Podczas targów zostaną zaprezentowane tereny inwestycyjne ośmiu gmin stowarzyszonych w ramach Aglomeracji Tarnowskiej: Radłowa, Wierzchosławic, Skrzyszowa, Żabna, Ryglic, Lisiej Góry, Wojnicza, gminy Tarnów oraz miasta Tarnowa. Zainteresowani będą mogli również poznać szczegóły dotyczące zwolnień oferowanych przez samorządy oraz na terenach objętych Krakowską Specjalną Strefą Ekonomiczną, której podstrefy znajdują się w Tarnowie i w Żabnie. Przedstawiciele każdej gminy postarają się przekonać, dlaczego warto inwestować właśnie na ich terenie.

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty, które dotyczyć będą najczęściej poruszanych zagadnień przez przedsiębiorców. Chętni będą mogli dowiedzieć się m.in., jakie są zasady odliczania podatku VAT w ramach prowadzonej działalności, czy jakie są formy opodatkowania dla osób fizycznych oraz osób prawnych.

Tegoroczna edycja targów odbywa się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Szczegółowych informacji o targach udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego magistratu – tel. 14 688 28 20. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 października na adres: wrg@umt.tarnow.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A