Komunikacja miejska w rejonie cmentarzy
access_time 2016-10-25 08:30:00Linia okolicznościowa (specjalna) „C1” Szkotnik – Krzyska cmentarz.
Dodatkowa linia C1 do cmentarza w Krzyżu będzie kursować z ul.Szkotnik ulicami: Al.Solidarności, Mickiewicza, Goldhammera, Sitki, Al.Matki Bożej Fatimskiej do cmentarza w Krzyżu. W drodze powrotnej kursy będą wykonywane przez ul.Krzyską, Al.M.B.Fatimskiej, Mickiewicza i Al.Solidarności. W obydwu kierunkach autobus linii C1 będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach za wyjątkiem przystanku Mickiewicza - Teatr. Pierwszy autobus z ul.Szkotnik odjedzie o godz. 9.00, ostatni autobus z przystanku Krzyska-Cmentarz odjedzie o godz. 15.00. Na przystankach umieszczone zostaną szczegółowe rozkłady jazdy linii „C1”.
Zobacz przebieg trasy linii C1
Odjazdy autobusów linii C1 z przystanków krańcowych:
Odjazdy linii C1 z ul.Szkotnik:
09:00 09:55 10:55 11:55 12:40 13:30 14:30
Odjazdy linii C1 z przystanku Krzyska - Cmentarz:
09:25 10:25 11:20 12:15 13:00 13:50 15:00
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C1 w kursach do Krzyża (format EXCEL)
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C1 w kursach z Krzyża do ul.Szkotnik (format EXCEL)
Linia okolicznościowa (specjalna) „C2” Sikorskiego – Mościce Cmentarz.
Dodatkowa linia C2 do cmentarza w Mościcach będzie kursować z ul. Sikorskiego z przystanku obok przedszkola następnie po zawróceniu na rondzie Krakowska - Narutowicza trasa linii będzie przebiegać ulicami Sikorskiego, Mościckiego, Kwiatkowskiego, Mościce, Czerwonych Klonów, Czerwoną, Sienkiewicza, Zaciszną do przystanku końcowego Czarna Droga – Cmentarz w sąsiedztwie wejścia do cmentarza w Mościcach. W kierunku do cmentarza można będzie wsiadać do autobusów linii „C2” na wszystkich przystankach. W kierunku powrotnym do ul. Sikorskiego trasa linii C2 przebiega ulicami: Czarna Droga, Brzozowa, Czerwona, Czerwonych Klonów, Mościce, Kwiatkowskiego, Mościckiego, Sikorskiego. Na trasie autobusy również będą się zatrzymywać na wszystkich przystankach. Pierwszy autobus z ul.Sikorskiego odjedzie o godz. 9.00, ostatni odjazd autobusu z przystanku Czarna Droga - Cmentarz odbędzie się o godz. 15.36. Na przystankach umieszczone zostaną szczegółowe rozkłady jazdy linii specjalnej „C2”.
Zobacz przebieg trasy linii C2
Odjazdy autobusów linii C2 z przystanków krańcowych:
Odjazdy linii C2 z ul.Sikorskiego:
09:00 10:00 11:00 12:00 13:10 14:10 15:10
Odjazdy linii C2 z przystanku Czarna Droga - Cmentarz:
09:26 10:26 11:26 12:26 13:36 14:36 15:36
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C2 w kursach do Cmentarza w Mościcach (format EXCEL)
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C2 w kursach z Mościc do ul.Sikorskiego (format EXCEL)
Linia okolicznościowa (specjalna) „C5” Al.Jana Pawła II – Klikowa Cmentarz.
Dodatkowy autobus do cmentarza w Klikowej będzie kursował z Al. Jana Pawła II przez ul. Słoneczną, Al.M.B.Fatimskiej, Mickiewicza, Al.Solidarności i Klikowską, powrót tą samą trasą. Na trasie przejazdu linii C5 obowiązują wszystkie przystanki. Rozkład jazdy linii C5 przewiduje wykonanie 7 kursów w obydwu kierunkach, od 9:10 z Al. Jana Pawła II do 16:00 z Klikowej, na przystankach będą umieszczone szczegółowe rozkłady jazdy linii C5.
Zobacz przebieg trasy linii C5
Odjazdy autobusów linii C5 z przystanków krańcowych:
Odjazdy linii C5 z przystanku Al.Jana Pawła II – Os.Westerplatte:
09:10 10:10 11:10 12:30 13:30 14:30 15:30
Odjazdy linii C5 z przystanku Klikowa - Cmentarz:
09:40 10:40 11:40 13:00 14:00 15:00 16:00
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C5 w kursach do Cmentarza w Klikowej (format EXCEL)
Zobacz pełny rozkład jazdy linii C5 z Klikowej na Al.Jana Pawła II (format EXCEL)
Ceny biletów i uprawnienia do ulg na liniach okolicznościowych (specjalnych) w dniach 30 i 31 października 2016 r.
W autobusach obsługujących linie C1, C2 i C5 w dniach 30 i 31.10.2016 obowiązują takie same ceny biletów oraz takie same uprawnienia do ulgowych i bezpłatnych przejazdów jak na wszystkich pozostałych liniach komunikacji miejskiej w Tarnowie.