XX Festiwal Tańca Towarzyskiego „eMiKa2016”
access_time 2016-11-24 08:45:00
W pierwszy weekend grudnia w Dąbrowie Tarnowskiej na hali sportowej przy ul. Sportowej 4 odbędzie się XX Festiwal Tańca Towarzyskiego „eMiKa2016”.

W pierwszy dzień odbędzie się podsumowanie cyklu turnieju rangi Grand Prix Polski Seniorów. Jest to impreza poświęcona osobom w wieku 29 +. Jest to wspaniała impreza pokazująca, w jaki sposób osoby dorosłe mogą oderwać się od życia codziennego, spędzić miło czas, ale przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

Turniej składa się z trzech bloków tanecznych:

Pierwszy rozpoczyna się o godzinie 11:00, drugi 13:30, trzeci 18:00. Na gali wieczornej pokaz tegorocznych Mistrzów Polski Formacji Tanecznych, w którym tancerze z naszej szkoły tańca również uczestniczą.

Drugi dzień poświęcony jest dzieciom i młodzieży. Jest to turniej o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego.

Pierwszy blok taneczny rozpoczyna się o godzinie 9:30, drugi 12:30 i trzeci 17:30.

Na gali zaprezentują się w pokazie najmłodsze dzieciaczki ze Szkoły Tańca eMiKa, które od września rozpoczęły swoją przygodę z tańcem jak również inscenizację dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie.  

Organizatorami XX Festiwalu Tańca Towarzyskiego,,eMiKa2016'' są:

  • Tarnowskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne eMiKa
  • Szkoła Tańca „eMiKa” Małgorzaty Pletty-Zyznar
  • Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A