"Zimowa przygoda" w CSM
access_time 2016-12-09 07:23:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda" w wykonaniu Teatru Lalek Rabcio z Rabki Zdroju, który odbędzie się 11 grudnia 2016 r. o godz. 15.00

Gdy za oknem pada śnieg, a babcia zrobiła już ciepłe rękawiczki i szaliki dla całej rodziny, największym marzeniem dzieci jest zabawa na śniegu. A najlepszą zabawą jest lepienie bałwanka – z czarnymi oczkami, guzikami i marchwiowym nosem. Ale bohaterowie naszej bajki zrobili coś jeszcze – dali bałwankowi SERCE.

Lecz bywa, że niektóre zabawy źle się kończą – szczególnie gdy podczas ślizgania wpada się pod motor – i to motor dziadka. Na szczęście – gdy jest się bałwankiem – można się poskładać, a brakującego nosa poszukać u przekupki… byleby nie był to burak, pietruszka lub cebula. Jednak po każdym wypadku wizyta u lekarza jest konieczna. A lekarz zmierzy temperaturę, prześwietli i zbada wzrok. A na koniec zaleci... naukę w szkole muzycznej. Tylko jak tu zagrać na tak dziwnym instrumencie? Z której strony dmuchać? Ale najważniejsze dopiero ma się wydarzyć. Nasz bałwanek oddaje swoje serce Pawłowi, podwórkowemu łobuziakowi... lecz tutaj nie zdradzimy, co z tego wyniknie. Zima jest piękna. A kto nie wierzy, nich przyjdzie i zobaczy. Gorąco zapraszamy.

autor: Krzysztof Orski
reżyseria: Dariusz Wiktorowicz
występują: Urszula Tylek, Agnieszka Kwiatkowska, Piotr Serafin, Ewelina Klocek, Łukasz Łęcki

spektakl przeznaczony dla widzów od lat 3

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Partnerem Strategicznym spektaklu jest GRUPA AZOTY

Centrum Sztuki Mościce
11 grudnia 2016 r. godz. 15.00
Cena biletu: 18 zł
Pakiet rodzinny: (obowiązujący wyłącznie do 5 osób) pierwsze dwie osoby po 18 zł, trzy kolejne osoby po 15 zł
Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa dwuosobowe zaproszenia. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię i nazwisko weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "Zimowa przygoda".

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A