Zespół AnVision rusza w tourne z Tarją Turunen!
access_time 2017-01-05 08:00:00
Pochodzący z Tarnowa, prog-metalowy zespół AnVision będzie supportował Tarję Turunen (ex wokalistkę grupy Nightwish) na 8 koncertach jej europejskiej trasy. Polski zespół zagra w Budapeszcie, Timisoarze, Bukareszcie, Atenach, Salonikach, Sofii, Izmirze i Istambule. Koncerty odbędą się w pierwszej połowie lutego 2017.

AnVision, to absolutna człówka polskiego prog-metalu. Grupa ma na swoim koncie wydane do tej pory dwa albumy długogrające – „AstralPhase” z 2012 r oraz najnowszy „New World” z 2016, a także epkę „Eyes Wide Shut” z 2010 r.

Ostatnie albumy, zarówno „AstralPhase” jak i „New World” odbiły się szerokim echem w prog-metalowym świecie, zbierając doskonałe recenzje zarówno wśród muzycznych dziennikarzy jak i fanów gatunku na całym świecie.

Zespół w swojej już 10 letniej historii zagrał dziesiątki koncertów, głównie w Polsce, a zblizająca się trasa, będzie pierwszą okazją do zaprezentowania się „na żywo” szerszej publiczności z południowo-wschodniej części Europy.

W lipcu zeszłego roku, AnVision obchodził swój jubileusz 10-lecia na specjalnym koncercie w ramach „Festiwalu Rocka Progresywnego” w Toruniu.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A