Spotkanie z piłkarzami Termaliki i... pucharem Ekstraklasy
access_time 2017-02-10 07:04:00
W tym sezonie Trofeum Mistrza Polski odwiedza wszystkie miejscowości Ekstraklasy! W najbliższą sobotę zawita do Tarnowa. Przy okazji zaplanowano również spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. W ramach cyklu #ESATrophyTour zawita ono w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy.

Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar - dosłownie i w przenośni! Zapraszamy kibiców , aby skorzystali z wyjątkowej okazji, żeby przyjść i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum i medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku). 

Będzie to możliwe, podczas imprezy ESATrophyTour. Odbędzie się w najbliższą sobotę od godz.13.30 w Galerii Gemini Park. Podczas niej będzie można spotkać się z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki  Nieciecza, kupić klubowe pamiątki, bilety i karnety na mecze. To jednak nie wszystko. ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. 

#ESATrophyTour to wspólny cykl eventów Ekstraklasy S.A. i jej partnerów - marek LOTTO, nc+, adidasa, Panini, a także klubów naszej ligi.

A tymczasem już dziś na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Pierwszym rywalem Słoni będzie Lech Poznań. Początek meczu w stolicy Wielkopolski dziś o godz. 20.30.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A