Trzeci punkt pobrań do badań analitycznych
access_time 2017-02-20 07:30:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie uruchomił już trzeci punkt pobrań do badań analitycznych. To odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Tarnowa i regionu, ponieważ co roku z tego typu świadczenia korzysta prawie 40 tys. pacjentów.

Nowy punkt powstał w niedawno otwartej, nowej części budynku ZPS przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7-9, po wcześniejszej rejestracji.

Jednocześnie nadal można korzystać z punktu funkcjonującego również przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, lecz na III piętrze (poniedziałek – piątek: 6.30 – 17). Materiał do badań analitycznych jest pobierany także przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie na parterze w budynku C (poniedziałek – piątek: 7 – 11). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. tel. 14 63 10 217.
W Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej ZPS są wykonywane badania z zakresu m.in.: hematologii, hormonów, analityki ogólnej, markerów nowotworowych czy chorób zakaźnych. Szczegóły dotyczące poszczególnych badań umieszczono na stronie: https://zps.tarnow.pl/pracownie-diagnostyczne/analityka.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A