"Starsi panowie znów" - rozdajemy zaproszenia na spektakl
access_time 2017-02-23 08:54:00
Wraz z teatrem im. Ludwika Solskiego zapraszamy na spektakl "Starsi Panowie Znów" na podstawie "Wieczorów Kabaretu Starszych Panów" oraz "Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów". Mamy do rozdania aż 8 podwójnych zaproszeń.

O spektaklu

Uczucia i upływający czas to chyba najważniejsze tematy twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
Spektakl wykorzystuje piosenki i sceny dialogowe Kabaretu Starszych Panów oraz Kabaretu Jeszcze Starszych Panów tworząc dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak "Tango kat", "S. O. S." czy "Upiorny Twist" jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: "Ballada jarzynowa" czy "Zosia i ułani".

Każdy pragnie szczęścia, choć czasem błędnie lokuje swoje uczucia. Czy czwórka bohaterów spektaklu zdoła znaleźć spełnienie?

Godziny spektaklu: sobota 25 lutego godz. 18:00 / niedziela 26 lutego godzina 18:00.

Konkurs

Mamy do rozdania 8 podwójnych zaproszeń, z czego 4 na sobotę i 4 na niedzielę. 

Aby, je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

Jeśli powstałby spektakl o Tobie, kto powinien Ciebie zagrać? 

Swoje odpowiedzi prześlijcie na adres konkurs@tarnow.net.pl w tytule wiadomości wpiszcie "Teatr". Nie zapomnijcie we wiadomości podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem oraz wybrać daty spektaklu, która Was interesuje. 

Macie czas na nadsyłanie odpowiedzi do jutra do godziny 12:00. Wygrywają najbardziej kreatywne odpowiedzi. 

Zwycięzców o wygranej poinformujemy droga mailową. 

Powodzenia! 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A