Podsumowanie koncertu " Frank Sinatra największe przeboje"
access_time 2017-05-20 07:20:00
Koncert „Frank Sinatra największe przeboje”, który odbył się 13 maja 2017r. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, pomógł w zdobyciu kolejnych środków na budowę hospicjum Via Spei. Datki i darowizny przekazane przez uczestników koncertu, w łącznej kwocie 30 tysięcy zł zostaną przeznaczone na dokończenie wykonania instalacji w budynku hospicjum.

Największe przeboje Franka Sinatry zostały wykonane w wyjątkowych aranżacjach przez wokalistę, Sławka Uniatowskiego i towarzyszącego mu BIG BANDU Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Widzowie mogli posłuchać słynnych utworów takich jak Come Fly with Me, Witchcraft, The Way You Look Tonight.

Podczas koncert Fundacja Kromka Chleba wyróżniła darczyńców, którzy szczególnie angażują w budowę hospicjum; został wręczony obraz „Okruch Wdzięczności” oraz Złote Anioły. Koncertowi towarzyszyła zbiórka datków, a najhojniejsi Darczyńcy zostali obdarowani m.in. jedwabną apaszką przekazaną przez Małżonkę Prezydenta RP, Agatę Kornhauser-Dudę, akwarelami Prezes Anny Czech, bluzą od Kamila Stocha i innymi cennymi pamiątkami. Fundacja dziękuje wszystkim uczestnikom koncertu za wsparcie dzieła budowy hospicjum Via Spei, które otoczy osoby terminalnie chore i ich rodziny profesjonalna opieką medyczną i duchową.

Organizator: Fundacja Kromka Chleba

Partner: Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Sponsorzy: Karabela Sp. z o.o., Kraków Airport, Leier Polska S.A., Stalprodukt S.A., Zenit Sp. z.o.o. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A