Tarnowska KANA zaprasza na kursy edukacyjne
access_time 2017-09-01 06:56:00
Kursy językowe, przedmiotowe, przygotowanie do matury - wszystko w niższej cenie dzięki wsparciu Biskupa Diecezji Tarnowskiej - to propozycje KANY na rozpoczynający się nowy rok szkolny.

W sumie z propozycji tarnowskiej instytucji będzie mogło skorzystać nawet 350 osób.  Zapisy właśnie ruszyły i potrwają do 23 września. Z kursów mogą korzystać zarówno, dzieci, młodzież, jak i dorośli.

- Już od 19 lat prowadzimy kursy edukacyjne. Coraz więcej osób zapisuje się na nie, bo zachęcili ich do tego wcześniejsi uczestnicy - podkreśla Grzegorz Sudoł, dyrektor KANY w Tarnowie.

Największą popularnością od lat cieszy się nauka języka angielskiego, niemieckiego oraz kursy z matematyki, fizyki, biologii, chemii pomagające dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, a grupy liczą maksymalnie 12 osób. Godzina kursów kosztuje jedynie 9 zł.

- Tak atrakcyjna cena możliwa jest dzięki wsparciu Biskupa Tarnowskiego - dodaje Grzegorz Sudoł.

KANA honoruje Kartę Dużej Rodziny. Ponadto jest możliwość dofinansowania, jeśli dochód na członka rodziny nie przekracza 450 zł. W zależności od dochodu opłata może być obniżona nawet o ponad połowę.

W KANIE można bezpłatnie nauczyć się grać w brydża i szachy. Te zajęcia, tak jak kurs języka migowego, są również finansowane przez diecezję.

Na kursy zapisywać się można osobiście w siedzibie KANY (Tarnów, ul. Mościckiego 12) lub za pomocą strony www.kana.pl. Wszelkie informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem telefonu 14 68 88 111 w dni powszednie w godz. 9:00-19:00.

KANA w Tarnowie powstała w 1998 roku. Jej działalność sprowadza się do określania EDUKACJA +, gdzie plus znaczy więcej, pełniej, bliżej. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży: kursy przedmiotowe, językowe, maturalne; wyjazdy i obozy; zajęcia specjalistyczne, warsztaty.

Realizuje projekty współfinansowane z budżetu Miasta Tarnowa takie jak: Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży, Placówkę Wsparcia Dziennego w Formie Specjalistycznej. KANA jest wsparciem dla Wydziału Młodzieży Diecezji Tarnowskiej poprzez organizację wspólnych przedsięwzięć.

Zakres działań obejmuje również zajęcia dla osób aktywnych - 50+ - kurs komputerowy, językowy, zajęcia pilastes, dequpage, fotograficzne, wyjazdy, spotkania z zaproszonymi osobami.  Poprzez połączenie kultury, aktywności, nauki i animacji realizowane są liczne projekty. Połączenie wielopokoleniowe i wzajemna interakcja pozwala na wymianę doświadczeń i ponadczasowych wartości.

Mecenasem KANY jest Grupa Azoty, partnerami są Bruk-Bet, Polska Spółka Gazownictwa, HSG Tadeusz Wrześniak, Koral, Suret, Taurus.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A