Wakacyjny konkurs fotograficzny magistratu
access_time 2017-09-19 06:08:00
Tylko do końca września można zgłaszać zdjęcia do tegorocznej edycji konkursu „Wakacyjna Przyroda”. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia na terenie Tarnowa lub w jego najbliższej okolicy o tematyce przyrodniczej lub krajobrazowej. Najciekawsze prace będzie można oglądać na wystawie w tarnowskim teatrze, a na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedno zdjęcie (nie może być wcześniej publikowane). Ocenie podlegać będą zarówno fotografie czarno-białe, jak  i kolorowe, wykonane w okresie od lipca do końca września. Zdjęcie (w formacie 20 x 30 cm, na papierze błyszczącym) musi być opatrzone tytułem, pseudonimem autora oraz datą i miejscem jego wykonania. Do fotografii należy dołączyć zgodę na wykorzystanie pracy (w przypadku osób niepełnoletnich podpisaną przez osobę dorosłą). Uczestnicy muszą również dostarczyć zdjęcie w formie elektronicznej na informatycznych nośnikach danych.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na początku listopada. Wystawę prac będzie można oglądać w foyer teatru. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają cenne nagrody rzeczowe i wyróżnienia. Przypomnijmy, że w zeszłym roku laureaci otrzymali drony i kamerki sportowe.

Prace przyjmuje Wydział Ochrony Środowiska magistratu, przy ul. Nowej 4,  tel. 14 68-82-872. Zdjęcia mogą być również przesyłane pocztą, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Wakacyjna Przyroda” na adres: Urząd Miasta Tarnowa, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów.

Fot. Małgorzata Florek - Kolia o wschodzie słońca

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A