Spektakl Starsi Panowie znów na otwarcie VI Wielkich Tarnowskich Dionizji
access_time 2017-11-10 16:15:00
Już po raz szósty w Tarnowie będziemy obchodzić Święto Wina. Na koneserów tego trunku i nie tylko, czeka wiele ciekawych warsztatów i wydarzeń. Tarnowski teatr w ramach otwarcia Wielkich Tarnowskich Dionizji zaprezentuje spektakl "Starsi Panowie znów" w reżyserii Łukasza Fijała.

Spektakl "Starsi panowie znów" wykorzystuje piosenki i sceny dialogowe Kabaretu Starszych Panów oraz Kabaretu Jeszcze Starszych Panów tworząc dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu.

Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak "Tango kat", "S.O.S." czy "Upiorny Twist" jak również utwory mniej rozpoznawalne, a również atrakcyjne: "Ballada jarzynowa" czy "Zosia i ułani". Każdy pragnie szczęścia, choć czasem błędnie lokuje swoje uczucia. Czy czwórka bohaterów spektaklu zdoła znaleźć spełnienie?

Spektakl  zostanie zagrany w pierwszym dniu Dionizji, 11.11.2017, o godz. 20:00. Specjalna cena biletu - 10 złotych od osoby. 

Szczegółowy program Dionizji:
http://enotarnowskie.pl/gminy/tarnow/vi-wielkie-tarnowskie-dionizje/

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A