Pomysł na weekend
access_time 2018-02-16 12:00:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Na pewno nie będziecie się nudzić.
  • Piątek

Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce Ekstraklasa: 23 kolejka godz. 18:00 Stadion w Niecieczy

Koncert Dogzilla, White Dust, Kostur godz. 18:30 Klub Studencki Przepraszam - Bilety: 10 zł.

DKK Galeria godz. 16:00 Galeria Niebieska - Spotkanie poświęcone książce Mariusza Szczygła: Láska nebeská. Wstęp wolny.

  • Sobota

Zagrajmy razem dla Julki – II Turniej w piłce nożnej halowej godz. 8:00 Hala Sportowa przy ul. Chemicznej - Tarnowscy policjanci po raz drugi organizują halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego. Tegoroczny turniej ma charytatywny charakter – wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na konto chorej Julki, córki tarnowskiego policjanta Mariusza Więcka.

Tarnowska Liga Koszykówki – II edycja Big 3 godz. 12:30 Miejski Dom Sportu

  • Niedziela

„Brzydal” godz. 19:00 Teatr im. L.Solskiego - „Brzydal” jest historią pełną ironii, obnażającą cynizm relacji między ludźmi i manipulacji medialnej. W interpretacji Łukasza Fijała Lette staje się ofiarą opinii społecznej, ale też własnej psychologicznej autosugestii. Brzydal to człowiek utkany z opinii świata zewnętrznego, stworzony na wzór reklam, zdjęć i idealnych wizerunków, którymi jest otoczony. Mayenburg prowadzi opowieść w charakterystyczny dla siebie sposób- jego język jest groteskowy, momentami brutalny i nieprzyzwoicie śmieszny. Bilety: 20 zł - 40 zł.

„Chory z urojenia” J. B. Moliere godz. 17:00 Scena Tabu - Performatywne czytanie. W roli tytułowej chorego Argana „Chory z urojenia” Andrzej Prokop. Adaptacja i reżyseria Dawid Szpara. Zaproszenia do nabycia pod nr telefonu: 537 461 741 oraz w sekretariacie Radia RDN Małopolska.

Cinemarzenie: Jeszcze nie koniec godz. 16:00 Kino Marzenie - Miriam i Antoine są po rozwodzie. Matka chciałaby uzyskać wyłączną opiekę nad synem, aby ochronić go przed ojcem, który – jak twierdzi – jest brutalny. Z kolei ojciec przedstawia siebie jako lekceważonego rodzica. Bilety: 10 zł.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A