Nowe multimedia dla biblioteki w Radłowie
access_time 2018-04-05 02:24:00
- W dniu dzisiejszym, 28 marca 2018 roku, z ogromną satysfakcją przekazuję kolekcję filmów do mojego ukochanego Radłowa. Z pozdrowieniami dla wszystkich mieszkańców, radłowianin Tomasz Szczepanik. Taki oto wpis pozostawił w kronice bibliotecznej niecodzienny gość z Krakowa.

Niezwykłą, świąteczną niespodziankę sprawił Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radłowie, Tomasz Szczepanik (radłowianin), przekazując w formie daru blisko pół tysiąca multimediów. Wśród kolekcji, którą tworzył od kilkunastu lat, znajdują się audiobooki, klasyka kinematografii polskiej i światowej, wartościowe filmy dla dzieci i młodzieży, w tym bogaty zbiór lektur, filmy biograficzne, podróżnicze, przyrodnicze, historyczne i wojenne.

Kolekcję multimediów dla biblioteki odebrał burmistrz miasta Zbigniew Mączka, który w podziękowaniach, podkreślił sympatyczny i żywy kontakt T. Szczepanika z naszym miastem oraz chęć wspierania wiele ważnych inicjatyw.

Tomasz Szczepanik urodził się i spędził młodość w Radłowie. Uczęszczał do miejscowej szkoły podstawowej. Dalszą edukację kontynuował w Krakowie i Łodzi, gdzie ukończył wyższe i podyplomowe studia. Obecnie mieszka w Krakowie i prowadzi działalność biznesową.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A