Rusza 11 Forum Inwestycyjne
access_time 2018-04-16 09:10:00
Technologie finansowe (finTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia oraz nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to przewodnie tematy rozpoczynającego się 16 kwietnia w Tarnowie 11. Forum Inwestycyjnego.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych. Forum Inwestycyjne to jednak nie tylko debaty i spotkania biznesowe – to również szansa na zaistnienie młodych przedsiębiorców i uzdolnionych studentów. Z myślą o nich po raz kolejny zostały zorganizowane dwa konkursy promujące nowatorskie projekty: STARTUP AWARD i ROBOT SHOW – Zbuduj swojego robota! Ich zwycięzców poznamy we wtorek 17 kwietnia. Natomiast pierwszy dzień obrad zwieńczy uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody dla Inwestora i Inwestycji Roku.

– Dotychczasowe edycje pokazały, jak ważne są tarnowskie, doroczne spotkania gospodarcze - mówi Roman Ciepiela, prezydent miasta Tarnowa - Od trzech lat, tarnowskie Forum Inwestycyjne, jako samodzielna impreza, buduje markę Miasta przyjaznego dla biznesu, inwestorów oraz środowiska startupowego.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A