Chodź potańczyć - Fajfy w Mościcach w rytmie swingu
access_time 2018-05-22 06:00:00
26 maja o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce rozpocznie się kolejny wieczorek taneczny "Fajfy w Mościcach". Tym razem w rytmie swingu.

„Fajfy” w rytmie złotych przebojów pod hasłem „Chodź potańczyć” to nowe przedsięwzięcie, powracające do tradycji wieczorków tanecznych sprzed lat, organizowanych właśnie tu, w Domu Kultury Zakładów Azotowych.
26 maja zapraszamy na specjalne wydanie Fajfów w Mościcach. Tego wieczoru, dzięki swingowym rytmom i modowej stylizacji cofniemy się do lat 30. XX wieku i będziemy tanecznie świętować odzyskaną 100 lat wcześniej wolność naszego kraju! Swingowe Fajfy w stylizowanych strojach i makijażach z minionej epoki uświetnią Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Wszystkie osoby, które przyjdą ubrane w stylu lat 20., 30. otrzymają upominki.
Będą to spotkania integracyjne w rytmie ponadczasowych przebojów. Równo o godz. 18:00 w klubowo-kawiarnianej oprawie, zaserwujemy państwu smakowity zestaw: znane i lubiane przeboje taneczne, dobre towarzystwo i słodką przekąskę.
Zabawę poprowadzą: Krzysztof Borowiec, który dobierze muzyczny repertuar i przybliży lokalną scenę muzyczną sprzed lat i Ryszard Stankowski, który zadba o nasze samopoczucie i integrację na parkiecie.

Za państwa sugestią wprowadzamy rezerwację stolików. Stoliki są numerowane i będą rezerwowane na państwa nazwiska. Rezerwacji można dokonać telefonicznie w kasie CSM po wykupieniu miejsc (tel. 14 633 46 04 po godz. 13:00). Prosimy o wpisanie numeru przydzielonego stolika na bilecie.

Fot. Przemysław Sroka

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A