Od poniedziałku zmiany na ul. Krakowskiej
access_time 2018-05-11 16:00:00
Jak informuje tarnowski magistrat, od najbliższego poniedziałku (14 maja), zmieniona zostanie organizacja ruchu na ulicy Krakowskiej.

Wjazd na ulicę Batorego od strony Krakowskiej będzie zamknięty, na ulicę Batorego będzie można wjechać tylko od strony ulicy Staszica. Zmiany organizacji ruchu są konieczne z uwagi na prowadzone na Krakowskiej prace remontowe – mówi Bogusław Skórski z Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

Ulica Batorego na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Krakowskiej zostanie zmieniona na dwukierunkową. Wjazd na Batorego od strony Krakowskiej będzie niemożliwy, dojechać na Batorego będzie można wyłącznie od strony ulicy Staszica. To oznacza, że jadący jednokierunkową Krakowską muszą skręcić wcześniej. Również kierowcy, jadący w stronę Batorego z ulicy św. Anny i ulicy Targowej, natkną się na zakaz wjazdu. Zmiany, które zostaną wprowadzone w poniedziałek, będą obowiązywać około trzech – czterech tygodni. Tyle czasu potrzeba, aby stężał beton znajdujący się pod nową kostką, którą wykładana jest ulica. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A