Stand-up w Wierzchosławicach - Ola Petrus i Paulina Potocka
access_time 2018-05-14 16:00:00
Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie… Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach, zapraszają już w najbliższą środę 16 maja na spotkanie z jednymi z najlepszych w Polsce specjalistek od śmiechu i dobrej zabawy!

Ola Petrus – ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze  Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i  nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy  dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Paulina Potocka – Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba,  wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy  buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie  budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją  dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl,  rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez  światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie  pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Stand-up odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach w środę 16 maja o godz. 20.00.

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu występu – jeśli jakieś  zostaną!)
Dostępne online na: Standupbilety.pl oraz stacjonarnie w recepcji  Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach (Wierzchosławice 39 a,  tel 14 657 57 57)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A