Warsztaty z Markiem Piekarczykiem, spotkania z żużlowcami, czyli Dni Radości Osób Niepełnosprawnych
access_time 2018-06-05 11:28:00
W ramach trwających od 27 maja Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim, Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie organizuje do czwartku 7 czerwca, Dni Radości Osób Niepełnosprawnych. Odbywać będą się one w przychodni przy ul. Mostowej 6.

W środę (6.06), o godz. 10.30 rozpoczną się godzinne warsztaty z Markiem Piekarczykiem. Podczas ich trwania będzie można nie tylko porozmawiać czy wziąć autograf, ale również zaśpiewać wspólnie z gwiazdą polskiej estrady.

Od godz. 11 do 14 do dyspozycji wszystkich zainteresowanych będą żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów; będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcia, dostać autograf, a także usiąść na motocyklu i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy żużlowiec.

Od godz. 12.30 przez dwie godziny na Oddziale Dziennym Psychiatrii odbywać będą się natomiast zajęcia plastyczne (zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 631-02-74). Powstałe na nich prace prezentowane będą na specjalnej wystawie.

O swojej futbolowej pasji opowiedzą ponadto młodzi piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, którzy rozdadzą również autografy oraz zaprezentują kilka trików z piłką.

Z kolei w czwartek 7 czerwca od. godz. 11.30 do 14 będzie można skorzystać z bezpłatnego zabiegu w kriokomorze. Zabieg taki niesie wiele korzyści dla zdrowia, m.in. wzmacnia odporność, poprawia stan skóry i krążenie, wzmacnia stawy i uśmierza ból. Dodatkowo na wszelkie pytania związane ze stanem zdrowia odpowiadał będzie lekarz ortopeda.

 

Fot. By Kontrola - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60160377

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A