Czwartkowe joggowanie na trawie w BWA
access_time 2018-06-19 07:00:00
Wzorem ubiegłego roku tarnowskie BWA zaprasza na kolejny cykl ćwiczeń, cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Początek w czwartek, 21 czerwca o godz. 19:00, kiedy to Światowy Dzień Jogi obchodzony jest w wielu miastach. Wstęp wolny.

To już piąty rok od kiedy ONZ ustanowiło ten dzień Międzynarodowym Dniem Jogi, dając szansę wszystkim pasjonatom zdrowego i świadomego życia szansę na dzielenie się tą pasją z innymi i wspólne świętowanie. Tarnowskie BWA również świętuje ten dzień poprzez wspólną praktykę na trawie w dniu 21 czerwca przed BWA w Parku Strzeleckim. Spotkanie to rozpoczyna coroczne "Czwartkowe jogowanie na trawie " które będzie trwało przez całe wakacje aż do końca sierpnia.
Kolejne zajęcia jogi na trawie odbędą się w czwartek, 28 czerwca o godz. 19:00. Czwartki o tej samej godzinie będą już stałym terminem zajęć na czas lipca i sierpnia. Czas trwania zajęć: 90 minut, wstęp wolny. Spotkanie organizowane jest na skwerku obok budynku BWA w Parku Strzeleckim.
Spotkania przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej zarówno dla początkujących, jak również tych, którzy już praktykują jogę. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i miło spędzić czas w dobrym towarzystwie. Na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój, w miarę możliwości matę, karimatę, koc oraz jeśli posiadasz - pasek. Ilość mat ograniczona.
Ewentualne zmiany wynikające np. z niesprzyjających warunków pogodowych proszę śledzić na stronie BWA: www.bwa.tarnow.pl
FB:  https://www.facebook.com/events/662762304068259/
Daty spotkań wakacyjnych:
Czwartki w lipcu: 5,12,19,26
Czwartki w sierpniu: 2,9,16,23,30

Fot. Przemysław Sroka

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A