Kinowe premiery w Cinema 3D
access_time 2018-08-08 06:30:00
"Mission Imposible- Fallout", "Młodzi Tytani: Akcja!Film", "Patryk" i "Rodziny się nie wybiera" - zapraszamy na najnowsze premiery kinowe w Cinema 3D.

Mission Imposible- Fallout (premiera 10.08.2018)
Nawet najlepsze zamiary często wracają, by nas prześladować. W „Mission: Impossible – Fallout” zastajemy Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego drużynę z IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) oraz ich sprzymierzeńców (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem – po tym, jak misja, którą prowadzili, nie powiodła się…
www.cinema3d.pl/tarnow/film/mission-impossible-fallout

 

Młodzi Tytani: Akcja!Film (premiera 10.08.2018)
Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!
www.cinema3d.pl/tarnow/film/mlodzi-tytani-akcja-film

 

Patryk (premiera 10.08.2018)
Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.
www.cinema3d.pl/tarnow/film/patryk

 

Rodziny się nie wybiera (premiera 10.08.2018)
Wszyscy znają go jako pozbawionego własnej rodziny, wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego pod tajemniczym pseudonimem: Valentin D. Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance, kolejnymi kolekcjami rzucają Paryż i światowy design na kolana. Wszystko zmieni się jednak, kiedy o jego istnieniu przypomni sobie jego mieszkająca w prowizorycznej przyczepie na północy Francji i posługująca się ciężkim do zrozumienia dialektem szalona rodzina. Obchodząca właśnie urodziny matka Valentina D. oraz jego brat wraz z żoną i córką bez zapowiedzi przyjeżdżają do Paryża i rzucają się w objęcia przerażonego projektanta podczas otwarcia wystawy prezentującej najnowszą kolekcję. Na domiar złego, w wyniku wypadku samochodowego traci on pamięć i cofa się do własnych wspomnień z wieku 17 lat – wtedy nie znał jeszcze swojej obecnej partnerki i kochał się w obecnej żonie brata. Zapomina również jak mówi się po francusku w pięknym paryskim akcencie i zaczyna niezrozumiale bełkotać w dziwacznym dialekcie z dalekiej północy kraju. Constance zrobi wszystko, by odzyskać swojego dawnego partnera. Rodzina Valentina zostaje w Paryżu i zrobi wszystko, aby wywrócić jego życie do góry nogami.
www.cinema3d.pl/tarnow/film/rodziny-sie-nie-wybiera

 

Maraton Władcy Pierścieni  31.08.2018, godz. 18:00
Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.
Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Zobacz w jedną noc trzy części kultowej serii filmowej "Władca Piercieni"- wersje reżyserskie.
MARATON WŁADCY PIERŚCIENI 
start  godz. 18:00.
Podczas maratonu zagramy trzy części: "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie wieże", oraz "Władca Pierścieni: Powrót króla." 
cinema3d.pl/tarnow/wydarzenie/maratony-filmowe

 

W repertuarze pozostają: 
„Ant-man i Osa” – science- fiction
„Iniemamocni 2” – animowany
„Jak zostać czarodziejem” - animowany
 „Mamma Mia:  Here we go again! ”- musical
 „Odnajdę Cię” - kryminalny

Kino zastrzega sobie prawo zmiany w repertuarze.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A