Bezpłatne kursy zawodowe w ramach projektu "Moja praca"
access_time 2018-08-14 05:17:00
Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie rozpoczęła realizację Projektu „Moja praca” .

Celem Projektu jest poprawa sytuacji, poprzez aktywizację społeczną i zawodową, osób po 30. roku życia pozostających bez pracy, tj. bezrobotnych/biernych zawodowo, osób z niepełnosprawnościami oraz 50+.

W ramach Projektu organizowane są kursy zawodowe dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego uczestnika, które kończą się egzaminami dającymi uprawnienia do wykonywania zawodu np. operator CNC, operator koparki, wózka widłowego. Za udział w kursie Uczestnik otrzymuje stypendium. Nasz Projekt oferuje także płatne staże zawodowe trwające minimum 3 miesiące.

Wszelkie formy wsparcia dla Uczestników Projektu są bezpłatne.

W ramach Projektu planuje się organizację kursów zawodowych dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego Uczestnika, które kończą się egzaminami dającymi uprawnienia do wykonywania zawodu np. operator CNC, operator koparki, wózka widłowego. Za udział w kursie Uczestnik otrzymuje stypendium. Projekt oferuje także płatne staże zawodowe trwające minimum 3 miesiące.

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać pod nr telefonu 735 978 107, email: biuroprojektump@gmail.com.

Komentarze...