Trwa sprzedaż biletów na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta
access_time 2018-08-23 02:41:00
Trwa sprzedaż biletów na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie. Święto polskiej i światowej sztuki teatru tańca zgromadzi w tym roku artystów z Wielkiej Brytanii, Węgier i Polski.

Bilety na spektakle oraz karnet na wszystkie wydarzenia można kupić w promocyjnych cenach do 9 września 2018 r.. Festiwal SCENA OTWARTA potrwa od 20 do 28 października. Wszystkie spektakle zostaną zaprezentowane na scenie Centrum Sztuki Mościce. 
W programie Festiwalu znalazły się barwne spektakle dla całych rodzin, produkcje taneczno-akrobatyczne oraz wielkoobsadowe tytuły światowego repertuaru ukazujące mistrzostwo wykonania, bogactwo choreografii i wrażliwość artystyczną. 
Wystąpią: Richard Alston Dance Company z Wielkiej Brytanii, Szeged Contemporary Dance Company z Węgier, Polski Teatr Tańca z Poznania, Kielecki Teatr Tańca, Teatr V6 z Łodzi oraz młodzi, niezależni artyści. Festiwal to także szereg wydarzeń towarzyszących w tym między innymi: warsztaty teatru i tańca dla osób powyżej 55 lat, konkurs choreograficzny, promocja książki „Nienasycenie spojrzenia” wyróżnionej w konkursie na Najpiękniejszą Książkę 2017 roku oraz wystawa poświęcona fotografii tańca. 

Bilety na poszczególne spektakle kosztują od 25 do 40 zł, karnet na cały Festiwal to koszt 140 zł. Wejściówki można zakupić poprzez stronę internetową www.scenaotwarta.pl lub www.csm.tarnow.pl, a także bezpośrednie w kasie Centrum Sztuki Mościce. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 14 633 46 04 lub osobiście w kasie. 
Festiwal jest współfinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Autorów ZAIKS.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A