Gładysz rezygnuje! Zjednoczona Prawica ma nowego kandydata na prezydenta Tarnowa
access_time 2018-08-24 13:17:00
Przedsiębiorca Janusz Gładysz zrezygnował ze startu w wyborach prezydenckich w Tarnowie. Dziś wicepremier Beata Szydło oficjalnie ogłosiła nowego kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta. Jest nim Kazimierz Koprowski, były przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie, a obecnie wicedyrektor w departamencie ds. rozwoju w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Państwo mnie doskonale znacie. Ja z Tarnowa nigdy nie wyjechałem, a ten czas pracy w Warszawie również poświęcałem na spotkania z ludźmi, na rozmowy, spotkania przy programie. To, że nie było mnie tu przez pewien okres czasu, nie oznacza, że Tarnowem się nie interesowałem - tłumaczył podczas spotkania Kazimierz Koprowski.

Z kolei Janusz Gładysz zaprzeczył jakoby jego rezygnacja była efektem konfliktu z tarnowskimi działaczami partii: - Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i chciałbym przeciąć pewne spekulacje. Rezygnuję, bo niestety w najbliższym czasie będę musiał przejść dość poważną operację. Postanowiłem się wycofać, bo zdałem sobie sprawę z tego, że nie będę mógł w tym czasie dobrze służyć miastu.

Przypomnijmy, że Kazimierz Koprowski cztery lata temu walczył już o fotel prezydenta Tarnowa. Przegrał w drugiej turze, niewielką liczbą głosów z Romanem Ciepielą.

Fot. Facebook

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A