Kino na Szpilkach. Wygraj bilety na film w kobiecym gronie (KONKURS)
access_time 2018-09-07 11:20:00
Czwartek, 13 września na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” kino Cinema 3D przygotowało wyjątkowe wydarzenie. Tym razem będzie to przedpremierowy pokaz filmu "Juliusz" , twórców hitu "Planeta singli".

Czwartek, 13 września, po wakacyjnej przerwie -  kino Cinema 3D powraca z cyklem eventów „ Kino na Szpilkach”. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” przygotowało wyjątkowe wydarzenie. Tym razem po szalonej zabawie w kobiecym gronie zaprasza na przedpremierowy seans filmu "Juliusz", twórców hitu "Planeta singli".

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy hit filmowy.

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH

  • Strefa kobiecych różności (foyer kina)
  • Szalona impreza w sali kinowej
  • Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
  • Przedpremierowy seans filmu "Juliusz"

„Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

JULIUSZ
Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Bilety już w sprzedaży!
www.cinema3d.pl/tarnow/wydarzenie/kino-na-szpilkach 

 

UWAGA KONKURS! Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie!

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na wydarzenie "Kino na Szpilkach"?

Wejdź na naszą stronę na Facebooku: przejdź do strony
Napisz, jaki jest Twój sprawdzony sposób na udany babski wieczór?
Oznacz osobę, z którą najchętniej wybrałbyś/wybrałabyś się do kina.
Polub ten post i udostępnij na swoim profilu.
Najbardziej kreatywna i ciekawa odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem na „Kino na Szpilkach" w Cinema 3D

Macie czas do środy 12 września, do godz. 14:00.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A