Kukiz'15 i Obywatele dla Tarnowa w koalicji. Partyński oficjalnym kandydatem na prezydenta
access_time 2018-08-30 13:58:00
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Kukiz'15 i Obywatele dla Tarnowa poinformowali, że stworzą koalicję na najbliższe wybory samorządowe. Seweryn Partyński został też już oficjalnym kandydatem Kukiz'15 na prezydenta Tarnowa.

Norbert Kaczmarczyk przekonywał, że niesłusznie przedstawia się ich jako "gówniarzy", że są dobrą ekipą i na listach znaleźli się młodzi ludzie z pasją i pomysłem na miasto. Liderami okręgów wyborczych będą Seweryn Partyński, Robert Nowicki (Przewodniczący Rady Osiedla Zielone, lider Stowarzyszenia Obywatele dla Tarnowa), Mateusz Czosnyka (Radny Rady Osiedla Piaskówka, wykładowca uniwersytecki) i Dominik Gądek (Radny Rady Osiedla Jasna, lider Stowarzyszenia Obywatele dla Tarnowa). Z kolei liderem list wyborczych Kukiz'15 i Obywateli dla Tarnowa w wyborach do sejmiku województwa małopolskiego będzie Jakub Migała (Prezes Kukiz'15 Tarnów).

Seweryn Partyński ma 28 lat. Studiował politologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jest asystentem posła Kukiz'15 Norberta Kaczmarczyka. Na co dzień pracuje też jako koordynator ds. marketingu w jednej z sieci przychodni lekarskich. Od dwóch lat jest żonaty. W wolnym czasie gra w zespołach rockowych i działa w Teatrze Nie Teraz.

Fot. Facebook/Seweryn Partyński

Poniżej w pliku PDF dostępny program Seweryna Partyńskiego:

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A