ZSOiZ w Gromniku zwycięzcą licealiady w powiecie tarnowskim
access_time 2018-09-29 05:46:00
Podczas XLVII sesji Rady Powiatu Tarnowskiego V kadencji odbyło się podsumowanie wyników licealiady szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego w roku szkolnym 2017/2018. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej zawodów okazała się drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku.

Do rywalizacji w minionym roku szkolnym przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu. W zawodach powiatowych wzięło udział łącznie 820 uczniów. Natomiast w zawodach wyższego szczebla - rejonowych i wojewódzkich uczestniczyło 110 uczniów szkół z powiatu tarnowskiego.
Podium klasyfikacji końcowej współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2017/2018 zajęły drużyny: III miejsce - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, II Miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie, I Miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku.

Zwycięskie szkoły otrzymały puchary, wręczone przedstawicielom poszczególnych społeczności szkolnych podczas XLVII sesji Rady Powiatu Tarnowskiego przez Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza i Wicestarostę Tarnowskiego Zbigniewa Karcińskiego.

Koordynatorem współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Tarnowskiego jest Marek Dziuban.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A