Nowe nawierzchnie asfaltowe w gminie Tarnów
access_time 2018-10-12 03:04:00
Kolejne drogi w gminie Tarnów zyskają nowe, asfaltowe nawierzchnie i to jeszcze w tym roku! Jest to możliwe dzięki pozyskanym funduszom, które zasilając gminną kasę pozwoliły na wpisanie do planu inwestycji na 2018 nowych zadań drogowych i to w większości gminnych miejscowości. Nakładki asfaltowe w części są, lub już wkrótce będą wykonywane.

- Aura nam sprzyja, dzięki czemu prace mogą być realizowane i powinniśmy zdążyć z wszystkimi zaplanowanymi pracami  przed pogorszeniem pogody. Warto dodać, że w tym roku wykonaliśmy już rekordową ilość nowych nakładek asfaltowych na terenie gminy Tarnów – mówi kierownik Referatu gospodarki Komunalnej Mariusz Tyrka.

Nowe nawierzchnie asfaltowe zyskały, lub już wkrótce zyskają: fragment ulicy Borki w Koszycach Wielkich, droga tzw. „Na willę” i koło pani Dębosz w Porębie Radlnej, ulica boczna od ul. Sportowej w Tarnowcu, fragment drogi tzw. „Ostrej Góry” w Łękawce. W Nowodworzu poszerzona zostaje droga tzw. „Na Lochy”, a w Zbylitowskiej Górze ul. Zielna (w kierunku sklepu Dąbrówka). W Jodłówce-Wałki wyasfaltowano zatokę autobusową przy drodze „Na Szpic”. Nowa nawierzchnia asfaltowa pokryła również parking przy boisku w Białej. W Woli Rzędzińskiej asfalt położono na drodze przy torach, na fragmencie obok pana Sadowskiego oraz drogę w kierunku pani Barnaś. Dokończono również nawierzchnię koło pana Słomskiego. Nowe nawierzchnie asfaltowe pojawią się już wkrótce również w Koszycach Małych i Błoniu.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A